NOVO: Kolekcija kolesarskih dresov Rajd Casual

Pripravili smo novo kolekcijo kolesarskih dresov Rajd, z enakimi kroji kot naši tekmovalni dresi, a s povsem svežim videzom.

Naš klasičen ekipni dres morda ni za vas, še vedno pa želite izkazati pripadnost Rajdu? Potem poglejte nove drese, ki jih je za nas znova oblikovala Tina Knez (studio Artmelon) in kažejo na jasno pripadnost Rajdu in tudi mestu Ljubljana. V primerjavi z našim ekipnim dresom so barve bolj umirjene, izbirate pa lahko med tremi različnimi kombinacijami.

Nov kolesarski dres je na voljo samo s kratkimi rokavi, sicer pa je po kroju podoben našemu DH/BMX dresu. Enake so tudi velikosti. Personalizacija z imenom na hrbtu v primeru izbire enega izmed teh dresov ni mogoča.

Cena in popusti za Rajdovce
Cena dresa je 35 evrov, vsi s plačano članarino in tekmovalci kupite dres ceneje:
Popust 25 % – tekmovalci z licenco in udeleženci mestne panožne šole
Popust 10 % – aktivni člani društva

Dres (enako velja tudi za naše ekipne drese) naročite preko spletnega obrazca, naročila zbiramo do 11. 10. 2021.

Zavarovalnica Triglav, d.d.