Unior Downhill Cup: Dve skupni zmagi za Sinter Brakes Team

V kolesarskem parku na Pohorju se je zaključila letošnja serija Unior Downhill Cup, na zadnji dirki sezone pa so lepe posamične rezultate dosegli številni člani ekip Rajd Ljubljana in Sinter Brakes Team. Osvojili smo tudi dve zmagi v seštevku pokala.

Na odru za zmagovalce sta znova stala Marko Niemiz in Žan Pirš (oba Sinter Brakes Team) – z najboljšim možnim izkupičkom, prvim in drugim mestom na dirki in v seriji v kategoriji do 17 let. Njuna sotekmovalca Rudi Pintar in Žak Gomilšček sta bila 7. oz. 11. v skupni moški kategoriji, Žak je bil ob tem tudi najhitrejši mladinec in je v svoji kategoriji osvojil tudi skupni seštevek pokala.
Sicer pa znova dobri nastopi celotne Rajdove ekipe, ki si bo zdaj vzela nekaj počitka po sezoni in se v kolesarski šoli pripravljala na novo sezono.