Domov
Novice
Koledar
Dogodki
BMX Race Ljubljana
Ljubljana MTB Vikend
Argeta Junior Kolopark pokal
Parki
BMX Park Ljubljana
Bike Park Ljubljana
KoloParki v Ljubljani
Učenje
Kolesarska šola
Gremo v KoloPark
Izleti in delavnice
Pandurjeve delavnice
Bike kampi
Učitelji
Dirkanje
Rajd Ljubljana
Bikehanic – Lumar
Unior Sinter Factory Racing
Klub
Včlani se
Postani del ekipe
O nas
Kontakt
0,5 % dohodnine
Splošni pogoji
Partnerji
Trgovina
Spodaj vnesite iskalni izraz
Panožna šola
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Skupina
BMX
BMX Pro
MTB
MTB in BMX tekmovalci
Freestyle
Datum
Lokacija
BPLJ
BMX Park Ljubljana
Golovec
Kolo Park Fužine
Stožice
Tržič
Črnuče
Tivoli Fitnes
Tivoli kondicija
Drugo
E-pošta
Trajanje treninga
1
1.5
2
2.5
3
4
Učitelji
Miha Jakopič
Jan Porič
Nal Žmavc
Žiga Pandur
Simon Erjavec
Vid Peršak
Boris Režabek
Enej Podlipnik
Nejc Heric
Jure Žabjek
BMX Skupina
Albert Dougan
Aurel Knaus
Bjorn Novak
Borja Mlinarič
Bren Šegula
Brina Verbnik
David Vehar
Din Selimagić
Feliks Benedik
Filip Dragoš
Filip Tekavec
Fran Irenej Ziherl
Jaša Brecelj
Julija Dečman
Julinho Popovski
Jure Dobravec
Jurij Lacko
Kal Zupanc
Klemen Bah
Kosta Matijevič
Leo Nikolov Moreno
Lev Aleksander Hiti
Liam Cotič Tomc
Lovro Mašovic
Luka Penko
Lukas Vogrin
Maks Fabiani
Manca Rožman
Mark Verbnik
Marko Kržišnik
Martin Mikolič
Nace Kores
Nai Ivanovski
Nal Južnic
Neja Heric
Nik Pavšič
Nik Rogelj
Nina Lah
Norbert Fabiani
Rok Krušič
Sven Matevljič
Svit Samardžija Pavletič
Tit Smolič
Val Hutter
Vid Logar
Vito Ipavec
BMX Pro
Aleksandar Gajić
Arne Filip Prešeren
Filip Derenčin
Jošt Ložar
Jure Kuhar
Maj Nanut
Mak Breznik Falk
Mila Lampič
Nejc Heric
Paco Rui Samsa
Val Lampič
Klemen Dečman
MTB Skupina
Adrian Cuder
Aleksander Brumat
Aljaž Pušlar
Anton Martin Šafar
Anže Stražar
Arne Šraj
Aurel Knaus
Benjamin Jeras
Borja Mlinarič
Bren Šegula
Črtomir Golob
Dimitrij Buzalkov
Din Selimagić
Feliks Benedik
Gaber Novak
Gal Novak
Gal Palčič
Gal Rebolj
Jaka Vujasin
Jakob Selan
Jan Jurca
Jaša Štular
Jure Berginc
Jure Dobravec
Jurij Eržen
Jurij Lacko
Kal Zupanc
Klemen Bah
Lev Aleksander Hiti
Lev Djinovski
Lovro Loborec
Lukas Vogrin
Maj Pečaver
Maks Cuder
Maks Mučić
Maks Stanišič
Maks Virjent
Mark Verbnik
Marsel Jeras
Marsel Pompe
Martin Mark Milar
Matej Vraničar
Matija Turk
Nai Ivanovski
Naj Janežič
Neja Heric
Nejc Primožič
Nik Rogelj
Nika Pečan
Nina Lah
Noah N. Lucu
Oliver Podbevšek
Ožbej Ulaga
Ožbej Zadel
Pia Šubert
Rožle Tavčar
Sven Matevljič
Svit Kastelec
Svit Opeka
Svit Savšek
Tim Žugaj
Tit Smolič
Tita Pagon
Tobija Eržen
Tomi Gros Pikec
Tristan Rupnik
Urban Macur
Urban Stanišič
Urh Mavec
Uroš Gorenc
Žan Luka Bogar
Žiga Bečan Svilenkovič
MTB in BMX tekmovalci
Aleksandar Gajić
Arne Prešeren
Enej Podlipnik
Eva Terpin
Gaber Kuhar
Gaber Novak
Gal Novak
Gal Palčič
Hana Kranjec Žagar
Izak Štrubelj
Jaka Vujasin
Jošt Ložar
Jure Berginc
Jure Kuhar
Kaja Berginc
Klemen Dečman
Maj Gračner
Maj Nanut
Mak Breznik Falk
Maks Mučić
Martin Mark Milar
Matija Turk
Max Žvegla
Mila Lampič
Mila Prešeren
Naj Janežič
Neja Heric
Nejc Heric
Nejc Primožič
Oskar Lev Dovč
Paco Rui Samsa
Urh Mavec
Val Lampič
Žan Luka Bogar
Freestyle
Aleksander Pares
Feliks Benedik
Filip Slapar
Izak Kovačič
Mark Vuga
Naj Janežič
Noe Kovačič
Pan Pišljar
Vitomil Vodopivec
Opombe
Comment
Submit