Najboljši rezultati ekipe Rajd-Funsports v sezoni 2017

Serija vrhunskih rezultatov naše ekipe se nadaljuje, tudi v letu 2017 smo dosegli vrhunske rezultate, med drugim tudi (znova) prvo mesto v klubskem točkovanju v slovenskem pokalu v spustu Unior Downhill Cup! Poglejmo si kaj vse so Rajdovci dosegli v že omenjeni seriji v spustu ter v serijah SloEnduro, B4X, BMX pokalu ter drugih prireditvah!

Vendar pozor, to zares niso vsi najboljši rezultati tekmovalcev Rajda, saj na tem mestu niso zajeti rezultati tekmovalcev ekipe Sinter Brakes Team in Unior Tools Team, ki so naravnost dominirali na domačih dirkah in slavili tudi v tujini! O njihovih rezultatih bomo še napisali kakšno besedo ali dve!

EKIPA RAJD-FUNSPORTS, IZBRANI NAJBOLJŠI REZULTATI V SEZONI 2017!

UNIOR DH CUP – TOČKOVANJE KLUBOV 2017
Rajd Funsports – 1. mesto

UNIOR DH CUP – TOČKOVANJE TEKMOVALCEV 2017
Tilen Horžen – 2. mesto / U15
Jan Janežič Pitka – 3. mesto / U15
Marko Rombo – 5. mesto / U15
Tomo Joksimović Terpin – 7. mesto / U15
Žak Gomilšček – 2. mesto / U17
Gašper Jurečič – 5. mesto / U17
Jakob Kovšca – 7. mesto / U17
Peter Svetličič – 10. mesto / U17
Arne Boštjančič – 14. mesto / U17
Domen Kranjec – 15. mesto / U17
Loris Kulenović – 18. mesto / U17
Jan Modrijan – 19. mesto / U17
Sebastjan Žibert – 12. mesto / U19

UNIOR DH CUP LOŠINJ (UCI C1)
Jure Cindro – 30. mesto / člani
Sašo Grubar – 40. mesto / člani
Tilen Tomat – 41. mesto / člani
Jakob Kovšca – 7. mesto / U17
Tilen Horžen – 9. mesto / U17

UNIOR DH CUP KRANJSKA GORA (UCI C2)
Tilen Horžen – 2. mesto / U15
Marko Rombo – 3. mesto / U15
Gašper Jurečič – 4. mesto / U17
Jakob Kovšca – 6. mesto / U17
Žak Gomilšček – 9. mesto / U17
Domen Kranjec – 10. mesto / U17
Arne Boštjančič – 11. mesto / U17
Loris Kulenović – 12. mesto / U17
Sašo Grubar – 22. mesto / člani
Tilen Tomat – 45. mesto / člani
Urh Lovrenečec Leben – 46. mesto / člani

UNIOR DH CUP CERKNO (UCI C2 + DRŽAVNO PRVENSTVO)
Jan Janežič Pitka – 2. mesto / U15
Tilen Horžen – 5. mesto / U15
Marko Rombo – 6. mesto / U15
Tomo Joksimović Terpin – 7. mesto / U15
Žak Gomilšček – 4. mesto / U17
Peter Svetličič – 6. mesto / U17
Jakob Kovšca – 8. mesto / U17
Gašper Jurečič – 9. mesto / U17
Sebastjan Žibert – 39. mesto / člani
Matjaž Rupar – 42. mesto / člani
Mark Ivanov – 43. mesto / člani
Urh Lovrenečec Leben – 45. mesto / člani
Valentin Kohek Tancar – 46. mesto / člani

UNIOR DH CUP SORICA (UCI C2)
Tilen Horžen – 2. mesto / U15
Jan Janežič Pitka – 4. mesto / U15
Žak Gomilšček – 2. mesto / U17
Gašper Jurečič – 3. mesto / U17
Peter Svetličič – 5. mesto / U17
Jakob Kovšca – 7. mesto / U17
Domen Kranjec – 10. mesto / U17
Arne Boštjančič – 12. mesto / U17
Jan Modrijan – 13. mesto / U17
Sebastjan Žibert – 23. mesto / člani
Sašo Grubar – 30. mesto / člani
Urh Lovrenečec Leben – 32. mesto / člani
Valentin Kohek Tancar – 36. mesto / člani
Samo Dolinšek – 40. mesto / člani

UNIOR DH CUP MARIBOR (UCI C2)
Tilen Horžen – 2. mesto / U15
Jan Janežič Pitka – 3. mesto / U15
Urban Ferenčak – 3. mesto / amaterji
Jurij Pečarič – 8. mesto / amaterji
Žak Gomilšček – 2. mesto / U17
Gašper Jurečič – 3. mesto / U17
Arne Boštjančič – 8. mesto / U17
Jure Cindro – 16. mesto / člani
Tim Zupanc – 32. mesto / člani
Sebastjan Žibert – 37. mesto / člani

EVROPSKI POKAL IXS KRANJSKA GORA
Žak Gomilšček – 15. mesto / U17

INTERNATIONAL ROOKIES CHAMPS SERFAUS-FISS-LADIS
Žak Gomilšček – 38. mesto / U17

XVII. KREJANOV MEMORIAL
Tomaž Kučan – 1. mesto / moški 35-46 let

BLACK HOLE MARATON
Tomaž Kučan – 1. mesto / moški 36-45 let, 31 km

SLOENDURO 3 CAMINI
Jure Božič – 52. mesto absolutno

SLOENDURO BLACK HOLE
Jure Božič – 50. mesto absolutno
Valentin Šmon – 57. mesto absolutno

SLOENDURO GRADEC
Jure Božič – 47. mesto absolutno

SLOENDURO KAMPLC AJDOVŠČINA
Valentin Šmon – 41. mesto absolutno
Jure Božič – 54. mesto absolutno

ENDURO4FUN GOENDURO GORICA
Blaž Gavran – 29. mesto absolutno

ENDURO4FUN ENDURO KROKAR
Urban Ferenčak – 3. mesto absolutno
Valentin Šmon – 16. mesto absolutno

ENDURO4FUN ENDURO MERJASEC RUŠE
Enej Podlipnik – 42. mesto absolutno

B4X INVERTED.SI – POSAMIČNO TOČKOVANJE 2017
Jošt Ložar – 2. mesto / dečki U9
Jaka Borštnar – 3. mesto / dečki U9
Matic Sitar – 6. mesto / dečki U13

B4X INVERTED.SI ŠEMPETER PRI GORICI
Jošt Ložar – 2. mesto / dečki U9
Matic Sitar – 3. mesto / dečki U13

B4X INVERTED.SI LJUBLJANA
Jošt Ložar – 1. mesto / dečki U9
Jaka Borštnar – 3. mesto / dečki U9

B4X INVERTED.SI ŠOŠTANJ
Jošt Ložar – 2. mesto / dečki U9
Jaka Borštnar – 3. mesto / dečki U9

B4X INVERTED.SI AJDOVŠČINA 2
Jošt Ložar – 2. mesto / dečki U9
Jaka Borštnar – 3. mesto / dečki U9
Matic Sitar – 3. mesto / dečki U13

B4X INVERTED.SI SVETI JURIJ
Jaka Borštnar – 2. mesto / dečki U9

B4X INVERTED.SI ŠEMPETER
Jošt Ložar – 2. mesto / dečki U9
Matic Sitar – 3. mesto / dečki U13

B4X INVERTED.SI AJDOVŠČINA 1
Jaka Borštnar – 4. mesto / dečki U9
Jošt Ložar – 5. mesto / dečki U9
Matic Sitar – 8. mesto / dečki U13

BMX ALPE-ADRIA MARIBOR DIRKA 1
Jure Gorše – 9. mesto / 17+
Matic Sitar – 3. mesto / amaterji 11-12/13+
Jaka Borštnar – 6. mesto / dečki 8
David Trotosek – 9. mesto / dečki 8
Mika Toman Drinovec – 9. mesto / dečki 13-14

BMX ALPE-ADRIA MARIBOR DIRKA 2
Matic Sitar – 2. mesto / amaterji 11-12/13+
Jure Gorše – 9. mesto / 17+

Avtorji fotografij: Klemen Humar, SloEnduro in drugi